Nedanstående fastighetsägare har fastighetsbestånd i Citykärnan och är medlemmar i föreningen Cityfastighetsägarna.

 

Kontaktperson: Ulrika Frost
Telefon: 013-208584
Mail: ulrika.frost@stangastaden.se

stangastaden

Kontaktperson: Lars-Gustav Oskarsson
Telefon:013-123180
Mail: lars.oskarsson2@comhem.se

Kontaktperson:Peter Lindmark
Telefon: 011-4420502
Mail:peter.lindmark@castellum.se

Kontaktperson: Eddie Åhman
Telefon: 013-253 668
Mail: eddie@centrumforvaltning.se

Kontaktperson: Rikard Norman
Mail: rikard.norman@fastighetsagarna.se

Kontaktperson: Daniel Andersson
Mail: daniel.andersson@lundbergs.se

lundbergs

Kontaktperson: Mikael Forkner
Telefon: 070-5651756
Mail: mikael.forkner@klovern.se

klovern

Kontaktperson: Per Arnell
Telefon: 013-203100
Mail: pelle@lbb-fastighet.se

lbb_logo

 

 

Kontaktperson: Eva Lindstén
Telefon: 013-314111
Mail: eva@lindstens.se

logo_lindsten

Kontaktperson: Carl-Fredrik Grönhagen
Telefon: 013-357590
Mail: cf.gronhagen@mannersons.se

mannersons

Kontaktperson: Ulf Larsson
Mail: ulf.larsson@lfostgota.se

lansforsakringar-ostgota

Kontaktperson: Johan Kristiansson
Telefon: 0706-475815
Mail: johan.kristiansson@sanktkors.se

sanktkors_webb1

Kontaktperson: Fredrik Holmgren
Telefon: 0707-173835
Mail: fredrik@senga.se

senga

Kontaktperson: Oscar Åhman
Telefon: 013-242031
Mail: oscar@vasaparken.se

vasaparken

Kontaktperson: Gunnel Senior
Telefon: 013-134511
Mail: wiks.fastigheter@gmail.com

wiks_fastigheter2.il

Kontaktperson: Gustav Busch
Telefon: 013-375030
Mail: gb@ff-fastighetsservice.se

fastighetsserviceab